Uçak Bakımı – Genel Bakış

MC Havacılık, Atatürk Havalimanı’nda 6800 metrekarelik hangar alnında yolcu uçakları dahil farklı segment ve boydaki hava araçlarına bakımı hizmeti sunmaktadır.

221 metre boyu, 30 metre genişliği ve 20 metre yüksekliği ile hangarımızın 50 metre net açıklık sağlayan 3 adet kapısı geniş gövdeli yolcu uçaklarının dahi rahatlıkla giriş-çıkış yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Sürekli eğitim gören ve bilgileri sürekli güncellenen tecrübeli teknik ekibimiz ve mühendislerimiz hangarda bulunan uçaklara bakım ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Misyonumuz, hava aracınıza en kaliteli bakım hizmetini verip mümkün olan en kısa zamanda teslim
etmektir.

MC Havacılığın Mottosu: EN İYİSİ!

Müşterilerimizin memnuniyetini taahhüt ediyoruz çünkü en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Onaylı bakım tesis istasyonumuz büyük gövdeli ticari uçaklar, iş jetlerine majör arızalarda dahi çözüm sunma yeteneğine sahiptir. Yüksek eğitimli ve deneyimli mühendislerimiz ile teknisyenlerimiz farklı tiplerde pek çok hava aracında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.Tecrübeli kadromuz Airbus A320 Serisi, Boeing 737 Serisi, Bombardier Global, Challenger, Learjet, Hawker ve Legacy gibi özel iş jetlerinde uzmanlaşmıştır.

Hava araçlarınız ile ilgili her türlü olası sorununuzda 7/24 AOG destek hizmetimizden aydalanabilirsiniz. Hava aracınızdaki sorun tespit edilip hızla çözüm üretilecek ve uçuşa hazır hale getirilecektir.